Kurumsal

Econorm Çevre Teknolojileri, çevre kirliliği ve iş sağlığı ve güvenliği ölçüm sistemleri (cihazları) alanında faaliyet göstermek üzere 2005’te kurulmuş, uzman mühendislerin bir araya geldiği sektöründe öncü uluslararası bir kuruluştur.

Amacımız Türkiye’de, çevre kirliliği izleme sistemleri, iş sağlığı ve güvenliği ölçüm sistemlerinin uluslararası standartlara uygun ekipmanlarla, güvenilir bir biçimde yapılmasını ve işletilmesini sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda kuruluşumuz; hava kalitesi ölçüm istasyonları, baca gazı ölçüm sistemleri (SEÖS), su-atık su izleme istasyonları (SAİS), portatif ölçüm ve analiz cihazları gibi alanlarda çevre yönetim ve kalite yönetim belgelerine sahip, konusunda uzman ekibi, geniş ürün portföyü ve uluslararası sektörde öncü çözüm ortakları ile ihtiyaçlarınıza kalıcı ve profesyonel çözümler üretmektedir.

SIEMENS, SVANTEK, MCZ, Teledyne API, Dr. Födisch, Macherey Nagel gibi dünya markası firmaların resmi distribütörlüğünü yürütmekte olan firmamız kurduğu bu çok uluslu çalışma ağıyla müşterilerine en yüksek kalitede cihazların teminini ve kurulumunu sağlamakla birlikte satış öncesi ve sonrası tüm beklentilerini, ihtiyaçlarını karşılayabilecek etkinlikte ve yetkinlikte bir hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu uzman mühendis, tekniker ve teknisyen kadrosuyla ve TSE hizmet yeri yeterlilik belgesi ile satış sonrası kritik öneme sahip teknik destek hizmetinde de en üst kalitede ve hızda yanınızda olur.

ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve ISO 14001:2004 çevre yönetim sistemi belgelerine sahip, güvenilir ve konusunda uzman firmamız; Türkiye genelinde bakanlıklar, belediyeler, üniversiteler, Tübitak, akredite laboratuvarlar, enerji santralleri, büyük ve orta ölçekli fabrikalar, madenler gibi kamu ve özel sektörde çok sayıda saygın kurum ve kuruluşla çalışmaktadır.

Econorm Çevre Teknolojileri © 2024 Tüm hakları saklıdır.